ÚSPĚCHY NAŠICH GYMNASTEK

ÚSPĚCHY NAŠICH GYMNASTEK

 

Gabriela Fiedlerová, 2001
mistryně ČR ve společných skladbách JUN 2015, 2016
mistryně ČR ve společných skladbách SEN 2017 reprezentantka ČR

Alice Hejčová, 1998
mistryně ČR ve společných skladbách SEN 2015, 2016, 2017
reprezentantka ČR

Adéla Plchová, 1999
mistryně ČR ve společných skladbách SEN 2016, 2017
reprezentantka ČR

Alina Chamzina, 2002
reprezentantka ČR
mistryně ČR JUN 2015, 2016 a 2017 ve víceboji a všech náčiních
mistryně ČR SEN 2018 ve víceboji a všech náčiních
mistryně ČR ve společných skladbách JUN 2015, 2016, 2017
mistryně ČR SEN 2019 ve víceboji, 1. obruč, 1. kužele, 2. míč

2.vicemistryně ČR SEN 2020 ve víceboji, 1. míč, 2. kužele

Sabina Zálešáková, 2002
reprezentantka ČR
vicemistryně ČR JUN 2017
vicemistryně ČR SEN 2018 (2. obruč, 3. stuha)
mistryně ČR ve společných skladbách JUN 2016, 2017
MČR SEN 2019 3. víceboj, 3. obruč, 2. kužele

MČR SEN 2020 1. obruč

Gaia Garoffolo, 2003
MČR SEN 2019 2. víceboj, 2. obruč, 1. míč, 1. stuha

mistryně ČR SEN 2020 1. víceboj, 3. stuha

Mistryně ČR 2021 SEN ve víceboji

Darina Řehková, 2003
reprezentantka ČR
mistryně ČR ve společných skladbách JUN 2016

MČR SEN 2020 3. obruč

Adriana Timková, 2002

MČR SEN 2020 2. obruč, 2. stuha

Veronika Gumenyuk, 2005
MČR JUN 2018 3. obruč, 3. kužele
mistryně ČR NST 2017 s obručí
MČR NST 2017 2. ve víceboji, s míčem, kuželi a stuhou
MČR NST 2016 3. se švihadlem a s obručí
mistryně ČR ve společných skladbách NML 2014
MČR ve společných skladbách NST 2015 3. místo
mistryně ČR ve společných skladbách JUN 2017
Letní olympiáda dětí a mládeže: 1. kužele, 2. stuha a míč, 3. obruč
reprezentantka ČR

Barbora Šiková, 2005
2. vicemistryně ČR ve společných skladbách NST 2015
mistryně ČR ve společných skladbách NML 2014
mistryně ČR ve společných skladbách JUN 2017
reprezentantka ČR

Denisa Václavíková, 2005
mistryně ČR ve společných skladbách NML 2015
mistryně ČR ve společných skladbách JUN 2017
MČR NML 2015 2. víceboj, 3. švihadlo, 3. obruč
MČR JUN 2019 2. stuha
reprezentantka ČR

Isabela Hortová, 2006
mistryně ČR ve společných skladbách NML 2015, 2016
mistryně ČR ve společných skladbách NST 2017
mistryně ČR ve společných skladbách JUN 2018
MČR JUN 2019 3. kužele
reprezentantka ČR

MČR JUN 2021 – vícemistryně ČR ve víceboji

Berenika Kouřilová, 2006
MČR NML 2016 2. víceboj, 2. švihadlo, 2. obruč
MČR NML 2015 3. bez náčiní
mistryně ČR ve společných skladbách NML 2015, 2016
mistryně ČR ve společných skladbách NST 2017
členka družstva nadějí

MČR JUN 2020, 2. míč, 3. obruč

Nela Sedláková, 2006

MČR NST 2018 4. místo – 2. stuha, 2. míč, 3. kužele

MČR JUN 2019 6. místo – 3. míč

Oblastní přebornice JMK 2014, 2016, 2018

2015, 2016 mistryně ČR ve společných skladbách NML

2017 mistryně ČR ve společných skladbách NST

2018 mistryně ČR ve společných skladbách JUN

Nikola Nováková, 2007
MČR NST A 2019 1. míč, 3. švihadlo

vícemistryně ČR ve společných skladbách NST 2019

MČR JUN 2020 2. víceboj, 1. stuha, 2. obruč, 3. kužele

Adriana Opálková, 2007

vícemistryně ČR ve společných skladbách NST 2019

Žaneta Dvořáková, 2008
MČR NST B 2019 3. míč
vicemistryně ČR NML 2017 s obručí
MČR NML 2018 3. kužele
3. místo MČR NML ve společných skladbách 2017
mistryně ČR ve společných skladbách NML 2018

vícemistryně ČR ve společných skladbách NST 2019
členka družstva nadějí

Diana Chamzina, 2008
MČR NST B 2019 2. víceboj, 2. míč, 3. kužele, 1. stuha (Sps)
MČR NML 2018 1. BN, 3. švihadlo
3. místo MČR NML ve společných skladbách 2017
mistryně ČR ve společných skladbách NML 2018

vícemistryně ČR ve společných skladbách NST 2019
členka družstva nadějí

Laura Osičková, 2008
MČR NST B 2019 – MISTRYNĚ ČR, 1. míč, 2. švihadlo, 2. kužele, 2. stuha (Sps)
MČR NML 2018 – MISTRYNĚ ČR, 1. kužele, 1. švihadlo, 2. obruč, 3. BN
3. místo MČR NML ve společných skladbách 2017
mistryně ČR ve společných skladbách NML 2018

vícemistryně ČR ve společných skladbách NST 2019
členka družstva nadějí

Kristina Gyulzadyan, 2009
MČR NML 2019 2. místo, 2. švihadlo, 2. obruč, 2. bez náčiní
mistryně ČR ve společných skladbách NML 2018

vícemistryně ČR ve společných skladbách NST 2019

Karolína Janechová, 2009

2.vícemistryně ČR ve společných skladbách NML 2019

Alona Khripková, 2009

2.vícemistryně ČR ve společných skladbách NML 2019

Sára Suchánková, 2009

2.vícemistryně ČR ve společných skladbách NML 2019

Sofie Ella Urbanová, 2009

2.vícemistryně ČR ve společných skladbách NML 2019

2.vícemistryně ČR 2021 NST ve víceboji

2.vícemystryně ČR 2021 NST v sestavě s míčem

Mistryně ČR 2021 NST v sestavě se stuhou

Sabina Šebelová, 2011
Oblastní přebornice NNML 2018, 1. BN, 2. švihadlo
Oblastní přebornice NNML 2019, 1. BN, 1. švihadlo

Oblastní přebornice NML 2021, 1.místo ve víceboji, 1.místo v sestavě se švihadlem, s obručí a s kužely

2.vícemistryně ČR 2019 ve společných skladbách NML

2.vícemistryně ČR 2021 NML – 3.místo ve víceboji, 3.místo v sestavě s obručí a s kužely