Gymnastky

Představujeme vám závodnice SK TART MS Brno

Seniorky

(roč. 2002 a starší)


Gabriela Fiedlerová

2001
mistryně ČR ve společných skladbách JUN 2015, 2016
mistryně ČR ve společných skladbách SEN 2017 reprezentantka ČR


Alice Hejčová

1998
mistryně ČR ve společných skladbách SEN 2015, 2016, 2017
ukončila závodní činnost, věnuje se trenérské práci


Adéla Plchová

1999
mistryně ČR ve společných skladbách SEN 2016, 2017
reprezentantka ČR


 Alina Chamzina 

2002
reprezentantka ČR
mistryně ČR JUN 2015, 2016 a 2017 ve víceboji a všech náčiních
mistryně ČR SEN 2018 ve víceboji a všech náčiních
mistryně ČR ve společných skladbách JUN 2015, 2016, 2017


Adriana Timková

2002


Sabina Zálešáková

2002
reprezentantka ČR
vicemistryně ČR JUN 2017
vicemistryně ČR SEN 2018 (2. obruč, 3. stuha)
mistryně ČR ve společných skladbách JUN 2016, 2017


Dorostenky

(roč. 2002 a starší)


Juliána Mocná

2001


 
 

Juniorky

(roč. 2003 – 2005)


Darina Řehková

2003
reprezentantka ČR
mistryně ČR ve společných skladbách JUN 2016


Veronika Gumenyuk

2005
mistryně ČR NST 2017 s obručí
MČR NST 2017 2. ve víceboji, s míčem, kuželi a stuhou
MČR NST 2016 3. se švihadlem a s obručí
MČR ve společných skladbách NST 2015 3. místo
MČR JUN 2018 3. obruč, 3. kužele
mistyně ČR ve společných skladbách NML 2014
mistyně ČR ve společných skladbách JUN 2017
členka družstva nadějí
Letní olympiáda dětí a mládeže: zlato – kužele, stříbro – stuha a míč, bronz – obruč


Barbora Šiková

2005
2. vicemistyně ČR ve společných skladbách NST 2015
mistryně ČR ve společných skladbách NML 2014
mistyně ČR ve společných skladbách JUN 2017
členka družstva nadějí


Denisa Václavíková

2005
mistryně ČR ve společných skladbách NML 2015
mistyně ČR ve společných skladbách JUN 2017
vicemistryně ČR NML 2015 ve víceboji
2. vícemistryně ČR NML 2015 se švihadlem a s obručí
členka družstva nadějí


 
 

Naděje starší

(roč. 2006 – 2007)


Michaela Beránková

2006


Michaela Blatecká

2006
mistryně ČR ve společných skladbách NML 2015, 2016
mistryně ČR ve společných skladbách NST 2017


Nella Dorňáková

2006


Isabela Hortová

2006
mistryně ČR ve společných skladbách NML 2015, 2016
mistryně ČR ve společných skladbách NST 2017


Anna Jaitnerová

2006
mistryně ČR ve společných skladbách NML 2016
mistryně ČR ve společných skladbách NST 2017


Berenika Kouřilová

2006
vicemistryně ČR NML 2016 ve víceboji, se švihadlem a obručí
2. vícemistryně ČR NML 2015 v sestavě bez náčiní
mistryně ČR ve společných skladbách NML 2015, 2016
mistryně ČR ve společných skladbách NST 2017
členka družstva nadějí


Nela Sedláková

2006
MČR NST 2018 2. stuha, 2. míč, 3. kužele
mistryně ČR ve společných skladbách NML 2015, 2016
mistryně ČR ve společných skladbách NST 2017
členka družstva nadějí


Sabina Bajnoková

2007


Amálie Hejčová

2007


Anita Straub

2007


Kristýna Zedníčková

2007
mistryně ČR NML 2017 s míčem


Adéla Kurzová

2007


Nikola Nováková

2007


 
 

Naděje mladší

(roč. 2008 – 2009)


Bibiana Budařová

2008


Žaneta Dvořáková

vicemistryně ČR NML 2017 s obručí
MČR NML 2018 3. kužele
3. místo MČR NML ve společných skladbách 2017


Klementýna Jurečková

2008
3. místo MČR NML ve společných skladbách 2017


Elizabeth Hortová

2008


Diana Chamzina

2008
MČR NML 2018 1. BN, 3. švihadlo
3. místo MČR NML ve společných skladbách 2017


Laura Osičková

2008
MČR NML 2018 – MISTRYNĚ ČR, 1. kužele, 1. švihadlo, 2. obruč, 3. BN
3. místo MČR NML ve společných skladbách 2017


Pavlína Ella Pavlíčková

2008
3. místo MČR NML ve společných skladbách 2017


Kristina Gyulzadyan

2009


Tatiana Hejčová

2009


Aljona Khripko

2009


Viktorie Grossmannová

2009


Karolína Janechová

2009


Sofie Ella Urbanová


2009

 
 
 
 
 

Naděje nejmladší

(roč. 2010 a mladší)


Zhanna Shymon

2010


Dominika Grošová

2010


Viktorie Lásková

2011


Sabina Šebelová

2011
Oblastní přebornice NNML 2018, 1. BN, 2. švihadlo


Nazénig Varosjan

2011


Agáta Podveská

2012
Oblastní přebor 2018 3. místo