Soutěže jednotlivkyň 2021

Mistrovství ČR juniorek a seniorek 2021

V soutěži juniorek naše gymnastky bojovaly v konkurenci 55 zavodnic. Naše Isa Hortová vybojovala nádherné 2.místo🥈 a stává se vicemistryní ČR🏆👍🤸‍♀️Nikča Nováková získala 4.místo.Naše čerstvé juniorky Žanda Dvořáková 5. a Laura Osičková 6. místo.Berenika Kouřilová získala 8.místo, Diana Chamzina 21. a Adriana Opálková 30.místo.

V soutěži seniorek se Mistryní ČR pro rok 2021 stává Gaia Garoffolo 🥇🏆🤸Sabča Zálešáková získala 5.misto.Všechny naše holky bojovaly statečně a zaslouží si velké gratulace! Jste všechny úžasné ❤❤❤Současně moc gratulujeme a děkujeme Alince za skvělou reprezentaci a výsledky pro Českou republiku a náš klub.

Může jít o obrázek jeden člověk nebo víc lidí
Může jít o obrázek one or more people , indoor a text that says 'MISTROVSTÍ ČESKÉ REPUBLIKY V MODERNÍ GYMNASTICE ESCY VA 295'
Může jít o obrázek one or more people , people standing , indoor a text that says 'MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY VMODERNÍ GYMNASTICE'
Není k dispozici žádný popis fotky.

Mistrovství ČR v Karlových Varech 2021 NML

Naše NML 2011 Sabinka Šebelová vybojovala na Mistrovství ČR v Karlových Varech bronz ve víceboji🥉, stejně tak v sestavě s obručí🥉 a s kužely🥉 a stává se tak 2.vicemistryní ČR pro rok 2021. Gratulujeme!

Adélka Nevoralová skončila na 18.místě a Adrianka Penková na 25.místě.Pro holčičky to bylo první MČR, konkurence byl veliká, ale naše holky se s tím popraly statečně, i s ohledem na prakticky nulovou závodní zkušenost.👍Všem holčičkám i trenérkám patří obrovská gratulace a velké díky

Může jít o obrázek one or more people , people standing a indoor
Může jít o obrázek one or more people , people standing a indoor

Mistrovství ČR v Karlových Varech 2021 NST

V odpoledním závodě NST 2009 nejlepšího umístění dosáhla Sofča Urbanová, která vybojovala 3.misto 🥉ve viceboji, v sestavě se stuhou se umístila na 1.místě🥇 a v sestavě s míčem na 3.místě 🥉. Stává se tak 2.vicemistryní ČR ve víceboji a v sestavě se stuhou se stává mistryní ČR pro rok 2021. Gratulujeme!

Kikča Hrdinová NST 2010 dosáhla na 22.místo. NST 2009 Sára Suchánková se umístila na 9.místé.Kikča Gyulzadyan skončila 11., Sofka Výšková 12., Zitka Komárková 17., Kája Janechová 24. a Viky Grossmannová skončila na 29.místě. Všem gymnastkám, trenérům a rodičům moc děkujeme za úsilí a trpělivost v této zvláštní době a gratulujeme k výsledkům!

Může jít o obrázek one or more people a indoor